Εικόνα Σημαντικό Μήνυμα

Αγαπητοί πρωτοετείς φοιτητές,

σας καλωσορίζω στο Τμήμα και σας εύχομαι  καλές σπουδές.

Την Δευτέρα 5/10/2020 θα ξεκινήσουν τα μαθήματα σύμφωνα με το Ακαδημαϊκό Ημερολόγιο.

Ως πρωτοετείς φοιτητές κατά το  τρέχον  εξάμηνο,  θα διδαχτείτε 6 μαθήματα από τα οποία τα δυο έχουν και εργαστηριακές ασκήσεις.

Με δεδομένο ότι εκκρεμεί η ολοκλήρωση της εγγραφή σας στο Τμήμα και δεν έχετε παραλάβει τα προσωπικά σας στοιχεία δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση στις  Πλατφόρμες Τηλεκπαίδευσης του Ιδρύματος καθώς και η χρήση των Υπηρεσιών του Πανεπιστημίου γενικότερα.

Μέχρι να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας στο τμήμα,  η συμμετοχή  σας στην διδασκαλία  θα γίνεται ακολουθώντας τους συνδέσμους και τις οδηγίες που θα υπάρχουν στο αναρτημένο ωρολόγιο πρόγραμμα, την επικαιροποίηση του οποίου, καθώς και τις σχετικές ανακοινώσεις για την εκπαιδευτική διαδικασία,  καλείσθε να παρακολουθείτε συνεχώς στην ιστοσελίδα του Τμήματος.

Κατά την πρώτη εβδομάδα των μαθημάτων θα σας δοθούν αναλυτικές οδηγίες από τους διδάσκοντες.

Ο προσωρινός Πρόεδρος

Τμήματος Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής